SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI

SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI

KARİYERİNİZDE BASAMAK ATLAYIN!

Sertifika & diploma programları son yıllarda giderek yaygınlaşan bir eğitim seçeneği olup genellikle 12-36 hafta süren ve bir konuda uzmanlaşmaya yönelik eğitim programlarıdır. Bazı programlar sadece üniversite mezunu ve alanında tecrübeli kişilere yönelik olup, aynı zamanda lise mezunlarına yönelik kısa sürede meslek edindirme programları da mevcuttur.

Bu programların çoğu lisans derslerinde okutulan derslerden oluşur. Ayrıca pek çok okul program sonrası bir şirkette staj olanağı sağlar. Sertifika programları kısa sürede tamamlanan ve ekonomik olan bir eğitim türüdür. Böylelikle kısa bir dönem içerisinde kendinizi geliştirip , kariyerinizde bir fark yaratmanız mümkündür.

En az orta düzeyde , bazı programlar için ileri düzeyde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Genellikle işletme, pazarlama, reklamcılık, halkla ilişkiler , turizm, ,hukuk, bilgisayar, finans ve muhasebe konularında düzenlenmekte olan sertifika & diploma programlarını İngiltere , Amerika veya Kanada'da almanız mümkündür. Fiyatlar için tıklayın..


İngiltere Sertifika Programları
Amerika Sertifika Programları
Kanada Sertifika Programları
Avustralya Sertifika Programları