YAZ OKULLARI

İngiltere Amerika Malta Almanya Fransa İspanyaEn az bir yabancı dili çok iyi derecede bilmek her geçen gün biraz daha zorunlu hale gelmektedir. Kabul edilmelidir ki yabanci dili konuşulduğu ülkedeki iyi bir dil eğitim merkezinde öğrenmek son derece faydalıdır.

Yaz okulları her yaştan çocuk ve gençlerin yaz dönemi süresince, titizlikle seçilmiş okullarda , eğlenecekleri ve ders yılının yoğun stresini atabilecekleri bir ortamda dil eğitimi almalarını sağlıyan ideal programlardır.

Çocuğunuzun gideceği okulda alacağı eğitim kadar , katılacağı sosyal ve sportif faaliyetlerde önemlidir. Unutmamalıdır ki öğrenci hem yaz tatilini eğlenceli bir şekilde geçirecek hem de dil öğrenecektir. Öğrenci bir yandan düzenlenen zengin sosyal programlar ve geziler ile faklı bir ülkeyi keşfederken , diğer yandan faklı ülkelerden ve kültürlerden arkadaşlar edinerek ufkunu genişletecektir.

Kurs merkezlerinde ailelerin tercihlerine göre çok seçenekli programlar mevcuttur.Öğrenciler okul kampüsünde gözetmenler eşliğinde tek veya 2 kişilik odalarda kalabileceği gibi aile yanı konaklama seçeneği de sunulmuştur.

Yaz okulları kampüs içinde bulunan kapalı yüzme havuzu, spor salonları , tenis kortları tiyatro solonu gibi tesisler ile konforlu bir ortam yaratarak öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri için ideal bir ortam sağlamaktadır.

Istanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çocuklarınızın güveli bir ortamda İngilizce öğrenmelerini sağlamak amacıyla sadece eğitim kalitesi onaylanmış , konusunda lider eğitim kurumları ile çalışmaktadır.