Oxford House College

Oxford House College ilk defa 1974 yılında eğitim vermeye başlamıştır ve o günden beri dünyanın en büyük ve en saygın dil kurslarından biri haline gelmiştir. Her yıl yurtdışında İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen 20.000’den fazla öğrenciye unutulmaz bir deneyim yaşatır. Yenilikçi, deneyim odaklı bir eğitim anlayışını benimsemektedir. 5 farklı ülkede 3 ayrı kıtada merkezleri olduğundan 7/24 iletişim sağlamak mümkündür. Okul, OHC öğrencilerine kurs öncesi, esnası ve sonrasında İngilizce dil eğitimlerinde tam desteği sağlar. Yeniliğe oldukça açık olan okul, sürekli gelişim halindedir. Programlar açık görüşlülük, kültürel farkındalık gibi becerilerin oluşmasını sağlarken, öğrenciler yeni arkadaşlar edinir ve her gün yeni maceralara atılır.

Oxford House College Toronto

Oxford House College Toronto dil okulu; 1996 yılında öğrencilere samimi bir ortamda ders verme amacıyla kurulmuştur ve şehir merkezinde tarihi hükümet konağında yer almaktadır. Okulun konumu ve binası öğrenciler için avantaj sağlamaktadır. Wellesley metro istasyonu, ünlü Eaton Merkezi ve CN Tower’a oldukça yakındır. Öğrenciler derslerden sonra restoran, kafe, park gibi yerlerde arkadaşları ile vakit geçirip pratik yapabilirler. Şehirde hem kış hem de yaz sporları için imkanlar bulunmaktadır. Okul öğrencilerin ders dışında pratik yapabilmeleri için oldukça aktif bir sosyal etkinlik programı sunmaktadır. Öğrenciler Niagara Şelaleleri gibi ünlü yerlere ister kendi başlarına isterlerse de okulun hazırladığı gezilere katılarak gidebilirler. Okulda 25 adet sınıf, kütüphane, bahçe, ücretsiz internet, kafe, öğrenci ortak alanı gibi imkânlar bulunmaktadır.  

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Gençlere Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.