Inlingua

50 yılı aşkın deneyimi ile, kuruluşundan itibaren Inlingua okulları zincirinin temel hedefi öğrencilerine en kaliteli dil eğitimi imkanlarını sunmak olmuştur. Inglingua çatısı altında toplanan, birbirinden bağımsız dil okullardan oluşan zincir, bugün 35 ülkede 300’ü aşkın merkeze sahiptir. Ortak kimlik ve metot altında bir araya gelmiş bu okullar öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına göre gereken eğitimi verme yönünde çalışmakta ve çoğulcu bir öğrenim ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Dil öğreniminde iletişimi ön plana çıkaran Inlingua sınıflarında sürekli olarak öğrenilmeyi hedeflenen dil kullanılmakta olup, prezantasyon, pratik ve yapıcı kullanım temelleri üzerine bir dil eğitimi vermektedir. Okullardaki bütün öğretmenler alanlarında nitelikli, öğrettikleri dilleri ana dilleri olan eğitmenler arasından özenle seçilmiştir. Öğretmenler sınıf yapısını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre adapte edecek deneyime sahiptirler.

Inlingua Edinburgh

Inlingua’nın Edinburgh okulu şehrin batı yakasında, şehrin ana alışveriş merkezi olan Princes caddesinde bulunmaktadır. Okuldan Edinburgh’nun her yerine yürüyerek veya toplu taşıma ile ulaşım çok kolaydır. İskoçya’nın büyüleyici bir şehri olan Edinburgh, öğrenciler için inanılmaz bir deneyim sunmaktadır. Şehrin tam merkezinde, şehrin büyüleyici havasının bir simgesi olan 12. Yüzyıldan kalma tarihi bir kale bulunmaktadır. Şehir muazzam doğa güzellikleri ile çevrili olup, şehir merkezinden bile yeşil doğanın mükemmel manzarası gözlemlenebilmektedir. Öğrenciler okul sonrası butik mağazalarda alışveriş yapabilir, kafeler ve barlarda oturabilir, enfes restoranlarda yemekler yiyebilir, doğa yürüyüşlerine çıkabilirler. Bu okulun tesisleri arasında 7 adet sınıf, öğrenci salonu, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, kahve makinesi ve yemek alanı bulunmaktadır. 

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.