Tamwood Language Centres

Tamwood Language Centres öğrencilere İngilizceyi öğreterek, koçluk ederek ve onları cesaretlendirerek; becerilerini geliştirme, amaçlarına ulaşma ve potansiyellerini keşfetme konusunda destek olmak amacındadır. İngilizceyi hızlı ve etkili bir şekilde öğretmeye söz verirler. Tamwood her kişiye özel, ihtiyaçlarına yönelik programlar hazırlamaya özen gösterir. Çeşitli program seçenekleri ile her öğrenciye hitap etmeye gayret eder. Tamwood topluluğu, çalışanları ile birlikte öğrencilere ev rahatlığını sunar. Sunduğu farklı çeşit konaklamalar ile öğrencilere seçenek tanır. Amacı öğrencilerin dil eğitimlerinin yanı sıra eğlenceli, unutulmaz bir deneyim yaşamalarıdır. Öğrenciler programlarının sonunda İngilizce konuşan arkadaşları ile fikirlerini, hislerini, ihtiyaçlarını, umut ve hayallerini paylaşırken kendilerini daha güvende hissedeceklerdir.

Tamwood Whistler

Tamwood Whistler Village Meydanı’nda gondollardan sadece 300 adım ötede bulunmaktadır. Tamwood Whistler öğrencileri; bu harika konumu sayesinde dağları, ormanları ve gölleri keşfetme imkânı yakalarlar. Kış boyunca öğrenciler birçok kış sporu etkinliğine katılabilir, yaz aylarında ise ormanda yürüyüş ya da bisiklet turu gibi etkinliklere katılabilirler. Ayrıca Whistler Pasifik Okyanusu’ndan sadece 40 km uzakta olduğundan birçok farklı yeri keşfetmeleri mümkündür. Okulda ortalama 12 kişilik ferah, aydınlık sınıflarda eğitim verilir, buna ek öğrenci salonu, bilgisayar odası, ücretsiz internet, spor ekipmanları alanı gibi imkanlar sunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.