Eurocentres

Eurocentres Vakfı, 70 yıldır en yüksek kalitede yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Vakıf, kişilerin birbirlerini anlamalarını sağlayarak farklı ulusal, kültürel ve sosyal çevreler arasında köprü kurmayı amaçlamaktadır. Bireyleri yabancı bir dil ve kültürde başarılı bir şekilde eğitim görmeleri, çalışmaları ve yaşamaları için hazırlamayı misyon olarak gören bir okuldur. Tüm Eurocentres okulları, kalitesi tanınmış dil eğitimiyle tutarlı ve güvenilir hizmet sunar. Farklı dilsel, sosyal ve kültürel geçmişe sahip insanlar için güvenli bir ortam sunan bu okul, dünyanın her yerinden gelen insanlar ile tanışma olanağı sağlar. Sınıflarda son teknoloji eğitim materyalleri bulunmaktadır. Alanında yetkin öğretmenlerden alacağınız dersler, yıllardır süregelen tecrübe ile öğrenciler kendilerini güvende hissedebilir. Dersler öğrencilerin konuşmasının daha etkili olması için tasarlandığınızdan özgüvenli ve etkili bir iletişimci olma yolunda ilerlemelerine destek sağlar. Ders sonralarındaki etkinlikler ile sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Tüm Eurocentres okulların konumu ve konaklamaları okul dışındaki vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmelerine imkân sağlamak için şehir merkezlerine yakın noktalardadır.

Eurocentres Brighton

Eurocentres Brighton’ın modern binası, dünyaca ünlü Royal Pavilion’ın karşısında ve plaja beş dakikalık mesafede, Brighton’ın tam merkezinde yer almaktadır. Öğrencilerin yiyecek ihtiyacını karşılamaları için ise otomat makinelerine sahiptir. Öğrenciler derslerden sonra arkadaşlarıyla dolaşmak için muhteşem bir yer olan Brighton İskelesi ya da unutulmaz resimlere büyüleyici bir arka plan sunan Royal Pavilion’a gidebilirler. Şehri keşfetmek isteyenler ise, alışveriş veya öğleden sonrası gezileri için hemen yanı başlarında olan Londra’ya gezi düzenler. Dersler 14 adet aydınlık ve geniş, interaktif yazı tahtalı sınıflarda verilir. Ayrıca rehberli bireysel çalışma için bir öğrenme merkezi, internet bağlantısı olan bir bilgisayar odası ve konforlu öğrenci salonu mevcuttur.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.