Regent

Regent İngiltere’deki ilk İngilizce dil okullarından biridir. 1964’te tutkulu, deneyimli; doğru öğretmenlerle doğru kurslar ile doğru bir okul kurmak isteyen bir öğretmen tarafından kurulmuştur. Bugün Regent akademik ve kültürel olarak zengin olan bölgelerde yenilikçi kurslar sunmaktadır. Öğrenmenin sadece gramer ile bitmediğine inanan Regent, bunun yanında konuşma, yazma becerilerinizi de geliştirecek birçok program, etkinlik sunmaktadır. Okul öğrencilere eşsiz bir kurs deneyimi vaat eder. Okul ilk günde karşılanır ve oryantasyon verilir. Dil yeteneği ve ihtiyaç değerlendirilmesi yapılır ve kişisel eğitmen ile haftalık rehberlik toplantısı düzenlenir. Öğrencilerin uluslararası çalışma yeteneklerini geliştirmek için bir grup projesi yaparlar ve gelecek iş ve akademik hayatı için danışmanlık alırlar. Aktivite ve gezi programı oldukça hareketlidir; her hafta için en az 3 etkinlik, barbekü, film gecesi, sınav gecesi, yerel bir puba yolculuk, spor etkinlikleri gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Regent Brighton

Brighton denize yakın, İngiltere’nin neredeyse her yerinden daha fazla güneş alan heyecanlı bir şehirdir. Kırsal bölgeye çok yakındır ve Londra’dan sadece 50 dakika uzaklığındadır. İki tane üniversite sahiptir ve şehir sosyal hayatı ve eğlencesiyle ünlüdür. Brighton’da yapılacak her zaman çok fazla şey vardır ki bu da onu eğitim almak için çok çekici bir yer yapmaktadır. Regent Brighton 1978’de kurulmuştur ve uzun süredir öğrencilere samimi bir ortamda hedeflerine ulaşma konusunda yardımcı olmaktadır. Okul şehir merkezine ve kıyı kesimine yakın yeşil bir bölgede şık bir binadadır. Okulun ücretsiz wifi bağlantısı, bilgisayar odası, öğrenci salonu ve bahçesi vardır, öğrenciler boş vakitlerini gün boyunca arkadaşlarıyla dinlenip sohbet ederek öğrenci salonunda geçirebilirler. Öğretmenler ders sonrası aktivite programları hazırlar, böylelikle öğrenciler birbirlerini sosyal anlamda da tanımış olurlar.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Tıp İngilizcesi

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.