Kings Education

1957 yılında Bournemouth şehrinde kurulan Kings okulları, 60 yılı aşkın süredir yüzbinlerce yabancı öğrenciye eğitim vermekte olup, her yıl 80’i aşkın ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Kings okullarında eğitim sadece sınıflardaki derslerle sınırlı kalmayıp, sınıf dışında da devam ettirmek hedeflenmektedir. Kings okullarının başlıca amaçları arasında hem yerel hem de dünya çapında topluma faydalı bireyler yetiştirmek bulunmaktadır. Kings sınıftaki dersleri ders dışı aktiviteler ile bütünleştirerek yüksek kaliteli bir dil eğitimi sunmayı hedeflemektedir.

Kings Brighton

Kings Brighton okulu Ditchling Sokağı’nda, Brighton Plajı’na yakın mesafede bulunmaktadır. Şık bir sahil kasabası olan Brighton, açık görüşlü ve konuksever bir nüfusa, iki adet önde gelen üniversiteye ve capcanlı bir sanat ve medya ortamına ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler için okul sonrası yapabilecekleri birçok aktivite sunmaktadır. Öğrenciler plajda dinlenebilir, South Downs Milli Parkı’nda gezebilir, Lanes’de alışveriş yapabilir, butik mekanlarda yeni müzik guruplarını dinleyebilirler. Ayrıca okul tarafından haftalık aktivite programı da sunulmaktadır. Bu okulun tesisleri arasında modern sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, çalışma odası, sanat stüdyosu, kafeterya ve çamaşırhane bulunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.