EC 

Her yıl 45,000 öğrenciye eğitim veren EC okullarının, ABD, İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’da toplan 19 şehirde merkezleri bulunmaktadır. İngilizce eğitiminde öğrencilere rehber olmayı hedeflemiş olan EC, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacak, geniş bir ders yelpazesi sunmakta, mükemmel rotalarını bulmalarında yardımcı olabilmek için ellerindeki bütün imkanları kullanmaktadır. Destekleyici, deneyimli öğretmenler, son teknolojiye sahip tesisler ve en iyi öğretim materyalleri sayesinde, EC öğrencileri için hayatlarını değiştirecek bir deneyim sunmakta ve hayallerini sürdürmek için gereken becerilere sahip olmalarını sağlamaktadır.

EC Brisbane

EC Brisbane okulu şehrin kalbinde, Charlotte Sokağında bulunmaktadır. Büyük bir şehrin bütün güzelliklerini taşıyan Brisbane, aynı zamanda yıl boyu sıcak bir iklime de sahiptir. Öğrenciler için okul sonrası yapabilecekleri birçok aktivite bulunmaktadır. Öğrenciler South Bank bölgesindeki bütün eğlence seçeneklerini keşfedebilir, Streets Plajında yüzmeye gidebilirler.  Bu okulun tesisleri arasında sınıflar, kablosuz internet, interaktif yazı tahtaları ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.