Kaplan

80 yıldır eğitim sektörünün içinde olan Kaplan, dünyanın birçok yerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca yabancı dil kursları sunmaktadır. Stanley Kaplan’ın evinin bodrumunda, Amerika’da kalmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarına İngilizce dersi vermesiyle başlayan Kaplan okulları, bugün dünyada 600 lokasyonda, 31,000’i aşkın çalışanıyla, bir milyonu aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Yoğun dil eğitiminin uzman eğitmenler ile pekiştirilmesi gerektiğine inanan Kaplan dil okulları, modern eğitim yöntemleri ile öğrencilerine hayatlarını zenginleştirecek deneyimler sunmayı hedeflemektedir ve bunu heyecan verici geziler ve aktivitelerle tamamlamaktadır.

Kaplan Brisbane

Kaplan Brisbane okulu yeni ve geniş bir kampüste, modern eğitim ekipmanlarıyla, elli adet bilgisayarı olan iki ayrı multimedya laboratuvarıyla eğitim vermektedir ve kampüsü Kaplan Business School ile paylaşmaktadır. Bu yüzden İngilizce eğitimi alan öğrenciler aynı zamanda işletme eğitimi alma fırsatı da yakalayabilirler. Okul sonrası öğrenciler için gidip görebilecekleri birçok yer bulunmaktadır. Nehirde ücretsiz feribot turu yapılabilmektedir, Coot-tha Dağı’nın yemyeşil yamaçlarında parıldayan gökdelenleri ve Victoria tarzı ahşap evleri gözlemlenebilir, kıyıda cesur çağdaş sanat galerilerini, çatı barlarını ve nehir boyunca uzanan yemyeşil bahçeleri keşfedilebilir, ya da Lone Pine Park vahşi yaşamı koruma alanında ornitorenkler, vallabiler ve koalalar gözlemlenebilir. Bu okulun tesisleri arasında sınıflar, interaktif yazı tahtaları, çalışma odası, kütüphane, kablosuz internet, öğrenci salonu, spor ve ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.