ILSC

ILSC Dil okulları 100’ü aşkın ülkeden uluslararası öğrenciler için 1991’den beri dil eğitim programları sunmaktadır ve aralarında kolejlerin, öğretmenlik eğitiminin, iş dil eğitimi programlarının ve eğitime devam programlarının da bulunduğu ILSC Eğitim Gurubunun en büyük ve köklü bölümüdür. 1991’de Vancouver, Kanada’daki ilk okulunun açılışından itibaren, ILSC dil eğitimi konusunda bir dünya lideri konumuna ulaşmış ve dünya çapında, Kanada’da Vancouver, Toronto ve Motreal, Hindistan’da New Delhi, Avusturalya’da Brisbane, Melbourne ve Sydney olmak üzere 7 mükemmel merkeze el atmıştır. ILSC 2013 ve 2014 yıllarında, dil eğitimi endüstrisinde çok önemli bir kalite tanımlaması olan Study Travel dergisinin Yıldız Zincir Okulu olarak seçilmiştir. 

ILSC Brisbane

ILSC Brisbane okulu Merkez Tren İstasyonundan sadece iki dakika uzaklıkta olup, güzeller güzeli bir park manzarasına sahiptir. Öğrencilerin dinlenip öğlen yemeklerini yiyebileceği bir açık hava alanına sahiptir. Brisbane Gold Coast’un hemen kuzeyinde, modern ve çok kültürlü bir şehirdir. Öğrenciler için okul sonrası gidebilecekleri birçok yer bulunmaktadır. Brisbane büyük bir şehrin özelliklerini, kültür faaliyetleri, sanat, müzik ve alışveriş ortamını, küçük bir kasabanın sıcaklığı ve misafirperverliği ile bütünleştirmektedir. Bu okulun tesisleri arasında 18 adet sınıf, bilgisayar laboratuvarı, 2 adet öğrenci salonu, mutfak, kablosuz internet, masa tenisi, açık hava verandalar, mescit ve test merkezi bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.