ILSC

ILSC Dil okulları 100’ü aşkın ülkeden uluslararası öğrenciler için 1991’den beri dil eğitim programları sunmaktadır ve aralarında kolejlerin, öğretmenlik eğitiminin, iş dil eğitimi programlarının ve eğitime devam programlarının da bulunduğu ILSC Eğitim Gurubunun en büyük ve köklü bölümüdür. 1991’de Vancouver, Kanada’daki ilk okulunun açılışından itibaren, ILSC dil eğitimi konusunda bir dünya lideri konumuna ulaşmış ve dünya çapında, Kanada’da Vancouver, Toronto ve Motreal, Hindistan’da New Delhi, Avusturalya’da Brisbane, Melbourne ve Sydney olmak üzere 7 mükemmel merkeze el atmıştır. ILSC 2013 ve 2014 yıllarında, dil eğitimi endüstrisinde çok önemli bir kalite tanımlaması olan Study Travel dergisinin Yıldız Zincir Okulu olarak seçilmiştir. 

ILSC Toronto

ILSC Toronto okulu şehir merkezinde, çoğu toplu taşıma durağına ve turistik mekanlara yakın bir konumda bulunmaktadır. Kanada’nın en büyük şehri ve rengarenk bir metropol olan Toronto, 5.5 milyonluk nüfusu ile çok kültürlü ve büyüleyici bir şehirdir. Öğrenciler için okul sonrası gidebilecekleri birçok yer bulunmaktadır. Toronto bir moda, kültür, sanat ve spor merkezi olup, aynı zamanda açık hava faaliyetleri için de idealdir. Öğrenciler Toronto adalarına tekne turu yapabilir, High Park’ta piknik yapabilir veya bisiklet yollarında yürürken şehrin saklı cevherlerini keşfedebilirler. Bu okulun tesisleri arasında 81 adet sınıf, 3 adet bilgisayar laboratuvarı, 8 öğrenci salonu, mutfak, kablosuz internet ve test merkezi bulunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.