LAL

1980 yılında kurulan LAL dil okulları, kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmektedir. LAL İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun yalnızca ve yalnızca İngilizce konuşmaktan geçtiğini, bu yüzden de acil durumlar ve başlangıç seviyesindeki öğrenciler dışında sınıfta ve okulda herkesin sadece İngilizce konuşuyor olması gerektiğine inanırlar.  LAL öğretmenleri, her bir öğrencinin gereksinimini karşılarken bir yandan da dersleri merak uyandırıcı ve dinamik hale getirmek konusunda uzmandır. Merkezleri eğitim almak ve sosyalleşmek için düzenlenmiştir. Sınıflar moderndir öğrencilere en yeni teknolojik imkanlar sunulmaktadır. LAL’ın önceliği öğrencilerin İngilizceyi güvenli ve eğlenceli bir ortamda öğrenmeleridir. Alanında uzman okul birçok merkeziyle dünyanın dört bir yanında İngilizce eğitimi verir.

LAL Toronto

1997’de kurulan LAL Toronto dil okulu ELS Toronto ile partner okullardır ve Kanada’nın en büyük şehrinin kalbinde yer almaktadır. Öğrenciler Toronto’da İngilizce eğitimi alırken, müzeler, galeriler, spor mekanları ve tiyatrolar gibi birçok cazibe merkezine yürüme mesafesinde olur ve her zaman heyecan verici bir aktivite bulabilirler.Toronto aynı zamanda Kuzey Amerika’nın tamamını keşfetmek için harika bir yerdir. Ottawa, Montreal veya Quebec de dahil olmak üzere Kanada içinde ve dışında, diğer yerlere Toronto’dan geziler yapılabilir. Okul, İngilizce öğrenmeye kişiselleştirilmiş bir yaklaşım ile birlikte öğrencilere en son teknolojiyi ve tesisleri sunmaktadır. Okulda öğrenme gelişimini desteklemek için akıllı tahtalar ile dolu, maksimum 15 kişilik 12 adet sınıfı vardır. Bunlara ek olarak, ücretsiz WiFi, oturma alanı, kütüphane, bilgisayar ve tablet erişimi, tekerlekli sandalye ile erişim, kafeterya gibi imkanlara sahiptir.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.