LSI

1965 yılından beri eğitim sektörünün içinde olan LSI, dünyanın her yanından binlerce öğrenciye eğitim veren, dünyanın birçok yerinde merkezi bulunan bir zincir okuldur. İngiltere, ABD, Kanada, Yeni Zelanda ve Avusturalya’da İngilizce dil eğitimi vermenin yanı sıra, Fransa ve İsviçre’de de okulları bulunmakta ve ayrıca Malta, İspanya, Meksika, Panama ve Costa Rica’da da ortak okullar aracılığıyla çalışmaktadırlar. Bütün LSI okulları modern teknoloji ile donatılmış olup, bulundukları şehirlerin merkezlerinde konumlandırılmıştır.

LSI Toronto

LSI Toronto okulu güzeller güzeli bir konut mahallesi olan Rosedale’ın kalbinde, modern bir binada bulunmakta olup, İngilizce öğrenmek için rahat bir ortam sağlamaktadır. Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto aynı zamanda en güzel şehridir de. Bu çok kültürlü, kozmopolit şehir; öğrenciler için okul sonrası birçok olanak sağlamaktadır. Öğrenciler CN Kulesini ziyaret edebilir, Ontario Gölü’nün kıyısından manzarayı seyredebilir, Yorkville’in mağazalarında alışveriş yapabilir, şehrin sayısız restoran, kafe ve barlarında iyi vakit geçirebilirler. Bu okulun tesisleri arasında maksimum 16 öğrenci kapasiteli 16 adet modern sınıf, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet, öğrenci salonu, yemek alanı ve ücretsiz kurs materyalleri bulunmaktadır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Hukuk İngilizcesi

Tıp İngilizcesi

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.