Tamwood Language Centres

Tamwood Language Centres öğrencilere İngilizceyi öğreterek, koçluk ederek ve onalrı cesaretlendirerek; becerilerini geliştirme, amaçlarına ulaşma ve potansiyellerini keşfetme konusunda destek olmak amacındadır. İngilizceyi hızlı ve etkili bir şekilde öğretmeye söz verirler. Tamwood her kişiye özel, ihtiyaçlarına yönelik programlar hazırlamaya özen gösterir. Çeşitli program seçenekleri ile her öğrenciye hitap etmeye gayret eder. Tamwood topluluğu, çalışanları ile birlikte öğrencilere ev rahatlığını sunar. Sunduğu farklı çeşit konaklamalar ile öğrencilere seçenek tanır. Amacı öğrencilerin dil eğitimlerinin yanı sıra eğlenceli, unutulmaz bir deneyim yaşamalarıdır. Öğrenciler programlarının sonunda İngilizce konuşan arkadaşları ile fikirlerini, hislerini, ihtiyaçlarını, umut ve hayallerini paylaşırken kendilerini daha güvende hissedeceklerdir.

Tamwood Toronto

Tamwood Toronto, Bloor Caddesi’nde yüksek bir binada, merkezi bir konumda bulunmaktadır. Okul binasına metro istasyonu ve diğer ulaşım araçları yakındır. Toronto Kanada’nın en büyük şehridir ve 24 saat sahip olduğu toplu ulaşım ve güvenliği ile meşhurdur. Bir Tamwood Toronto öğrencisi derslerden sonra, şehrin canlı gece hayatını keşfedebilir, alışveriş yapabilir, kültürel etkinlik ve festivallere katılabilirler. Sporsever öğrenciler ise Toronto’nun profesyonel beysbol, basketbol, hokey ve futbol takımlarını canlı izleme fırsatını bulurlar.  Öğrenciler ister okulun düzenlediği gezilere katılabilir, isterlerse de kendi başlarına Niagara Şelalesi, Montreal, New York, Chicago gibi yerlere geziler düzenleyebilirler. Okulda ortalama 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir, buna ek öğrenci salonu, kafe ve dükkanlar gibi imkanları vardır.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.