Oxford International

29 yılı aşkın süredir eğitim sektöründe olan Oxford International, İngiltere, ABD ve Kanada’da toplam 6 adet merkeze sahip olup, bütün okulları yıl boyu açıktır ve en modern ve kapsamlı eğitim ve öğrenim tesisleri ile donatılmıştır. Dersler deneyimli ve nitelikli eğitmenler tarafında verilmektedir ve ayrıca öğrencilerine son derece kapsamlı bir aktivite programı sunmaktadırlar. Oxford International öğrencilerine hem kişisel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirmeleri ve gelecek olanaklarını zenginleştirmeleri açısından sayısız geniş kapsamlı deneyim sunmaktadır ve öğrencilerinin başarıya ulaşması adına gereken bütün imkânları sunmaya hazırdır.

Oxford International - Toronto

Oxford International Toronto okulu şık Queen Street West eğlence bölgesinin tam kalbinde yer almaktadır. Kanada’nın ticari merkezi olan Toronto, öğrenciler için okul sonrası gezip görebilecekleri birçok mekân sunmaktadır. Toronto büyük bir şehrin sunabileceği bütün heyecanlı kültürel imkanları, misafirperver bir kasaba atmosferi ile bütünleştirmektedir. Bu okulun tesisleri arasında geniş sınıflar, kablosuz internet, çalışma odası, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci salonu bulunmaktadır. Okul kapasitesi 280 ila 300 öğrenciyi karşılayabilmektedir.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.